Biz?

Bizim için zorlukların, çetin yolculukların ayrı bir değeri var…

Kreatif • Yenilikçi • İlham Verici

Yunan mitolojisinin belki de en ilginç tanrılarından biri… Belden yukarısı insan, aşağısı keçi… Sivri kulaklı, boynuzlu, kuyruklu Pan, nam-ı diğer Keçi Pan! Dağlık Arkadia’da uçsuz bucaksız ormanlarda avcıları, çetin yamaçlarda çobanları ve sürülerini koruyan Pan, adı ile özdeşleşen flütü ile de pastoral müziğin tanrısı olmuş. Antik çağda “bereket” onunla anılmış… Keyfine düşkün, Biraz da gürültücüymüş. Kırlarda olur olmaz zamanlarda insanların karşısına çıkıp onları korkuttuğu için “panik” sözcüğünün isim babası olan Hermes’in oğlu bizim de ilham kaynağımız…

Ne istediğini bilen, asla pes etmeyen, gerektiğinde koruyup, kollayan, zor koşullara kolayca uyum sağlayan ve keyfine düşkün keçi Pan’ın tüm bu meziyetlerine 12 yıllık tecrübemizi ekledik. Bizim için zorlukların, çetin yolculukların ayrı bir değeri var… Yola çıkarken “az müşteri çok başarı” dedik, hala da sözümüzde duruyoruz. Rutinden ve ticari kaygılardan uzak durmaya özen gösterip, keyifle tamamlayacağımız işler üretiyoruz. Evet bir de yaptığımız yaratıcı işlerle Keçi Pan gibi biraz fazla gürültü yapıp, etrafı korkutuyoruz… İşimizin doğası bu!

Yalnızca en iyi bildiklerimizi yapabiliriz.

En iyi bildiğimiz alanlarda 360° hizmet veririz. Markaların büyümelerine katkı sağlar, dijital dönüşümlerine iş ortaklığı yaparız.

Dijital Pazarlama

Belirlenen alanlarda, hizmet ve ürünlerin doğru kişilere, doğru stratejilerle ulaşmasını sağlarız.

E-Ticaret Danışmanlığı

İyi kurgulanmış sistemler oluşturur, anahtar teslim E-Ticaret projeleri yürütürüz.

Arama Motoru Optimizasyonu

İş ortaklarımızı üst sıralara taşımak için, analiz eder, kuralına göre oynar, efektif çalışırız.

Tasarım ve Yazılım

Markaların tasarım ihtiyaçlarını karşılar, yazılım projelerine mentörlük ederiz.

Nicelik mi? Nitelik mi?

Dünyanın farklı yerlerinden iş ortaklarımız, sürdürdüğümüz projeler… Hepsinin ortak özelliği “uyum…”. Bu yüzden portföyümüzde sınırlı sayıda iş ortağı olmasına özen gösteririz. Nitelikli, bütün ekibimizin iş sürecini yakından takip edebildiği, ticari kaygılardan uzak, uyum içinde çalışabileceğimiz iş ortakları ile çalışırız.

Bize ulaşmanın kolay bir yolunu mu arıyorsun?